מאור ושות' - משרד עורכי דין
  

מאור ושות'

אודותינו

משרד עורכי דין מאור ושות' הינו משרד בוטיק משפחתי וותיק, אשר נוסד בשנת 1960. ככזה, צברנו ניסיון רב בשירותים המשפטיים אותם אנו מעניקים ללקוחותינו. בין השאר מעניק את השירותים המשפטיים הבאים: ייצוג וליווי בעסקאות נדל"ן שונות; ייצוג וייעוץ משפטי לעסקים ולחברותייצוג רשויות מקומיות וגופים ציבוריים; ייצוג בכל הערכאות המשפטיות בישראל, לרבות בגצים ובתי המשפט לעניינים מנהליים;עריכת צוואות וניהול עזבונות; הוצאה לפועלהכנת חוזים וליווי בכל שלבי המשא ומתן; טיפול בסימני מסחר כולל רישום סימני מסחר, התנגדות לרישום סימני מסחר ומחיקת סימני מסחר ועוד מגוון שירותים בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי.

באתר הבית של משרד עו"ד מאור ושות', תמצאו פירוט על מגוון השירותים הניתנים על ידינו, וכן ביכולתיכם לפנות אלינו באמצעות הטפסים הפרושים ברחבי האתר לבירורים וקבלת פרטים נוספים.

אנו, במשרד עו"ד מאור ושות', סבורים כי הנושאים בהם מתעסקים עורכי דין הינם נושאים רגישים ביותר ללקוחותיהם, וכאנשי אמונם, עלינו להעניק את השירות האישי ביותר והמקצועי ביותר האפשרי. באתר האינטרנט החדש של משרד עורכי דין מאור, אנו מנסים להציג מעט מהשירותים הניתנים על ידינו, על קצה המזלג, ומאפשרים לכם לפנות אלינו במגוון דרכים לקבלת כל האינפורמציה הדרושה לכם. באתר נציג גם מאמרים הקשורים בעבודתינו השוטפת, ולעתים גם נחווה דעה על אירועים משפטיים או סוגיות משפטיות אשר עולות בחיי היום-יום של כולנו. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שלב ובכל שאלה.

 

גלישה מהנה!