מאור ושות' - משרד עורכי דין
  

משרד עורכי דין מאור ושות' - שירותים משפטיים

מגוון שירותים משפטיים בתחומי המשפט האזרחי - מסחרי, לחברות ולפרטיים

משרד עורכי דין מאור ושות' פועל עשרות שנים וצבר ניסיון רב במתן שירותים משפטיים במגוון רחב של נושאים וללקוחות מסוגים שונים עם צרכים שונים. בין השירותים המשפטיים הניתנים במשרד: ייצוג וליווי בעסקאות נדל"ן שונות; ייצוג וייעוץ משפטי לעסקים ולחברות; ייצוג רשויות מקומיות וגופים ציבוריים; ייצוג בכל הערכאות המשפטיות בישראל, לרבות בגצים ובתי המשפט לעניינים מנהליים;עריכת צוואות וניהול עזבונות; הוצאה לפועלהכנת חוזים וליווי בכל שלבי המשא ומתן; שירותים משפטיים שוטפים לחברות; רישום סימני מסחר ועוד מגוון שירותים בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי.

אנו מעניקים ללקוחותינו יחס אישי, האופייני למשרד בוטיק משפחתי. 

 


חוזים

במשרד עו"ד מאור ושות' נלווה אתכם לאורך כל השלבים בכריתת חוזים: החל מהשלבים המקדמיים, דרך כל שלבי המשא ומתן עד לכריתתו של החוזה וכמובן שנמשיך ללוות אתכם גם לאחר מכן בייעוץ שוטף.

אין להקל ראש בשלבים המקדמיים ובשלבי המשא ומתן שכן אלה השלבים שלאחר מכן ימנעו מחלוקות ויחסכו מאיתנו התדיינויות משפטיות או אחרות, יחסכו מאיתנו דאגות וכאבי ראש, וכמובן שגם יחסכו כסף.

בין הנושאים החוזיים שאנו במשרד עו"ד מאור ושות' מטפלים בהם:

חוזי מקרקעין: חוזה מכר; חוזה שכירות בלתי מוגנת; חוזה שכירות מוגנת; הסכמי יזמות דוגמת תמ"א 38 ועסקאות קומבינציה;

חוזים מסחריים: הסכם מייסדים; תקנון חברה; הסכם הלוואה; הסכמי הפצה; 

 

ליטיגציה

השקפתנו במשרד עו"ד מאור ושות', היא כי עבודת הליטיגציה היא מהחשובות שבתפקידי עורך הדין. ככזו, אנו מתייחסים אליה בכבוד הראוי לה. כל תיק ליטיגציה שמגיע לטיפול משרדנו מפורק לגורמים, עובר טיפול של כל הצוות המשפטי שלנו אשר עורך סיעור מוחות משפטי כך שלא תישאר אבן על אבן.

באמתחתנו ניסיון וותק רב בהופעה בכל הערכאות המשפטיות האזרחיות בישראל: החל מבית המשפט העליון (בין אם כבית משפט לערעורים או בשבתו כבג"צ), דרך ערכאות המחוזי והשלום ועד ייצוג בוועדות וגופים מעין שיפוטיים דוגמת ועדות ערר וכדומה.

אנו לא מקבלים לטיפולנו כל תיק, שכן טיפול בתיק ליטיגציה דורש את מירב תשומת הלב והריכוז שצוות משפטי יכול להעניק, ועל כן אנו לא ניקח לטיפולנו תיקים כאשר אין באפשרותנו להעניק את השירות המיטבי שאנו מסוגלים אליו.

בעינינו ליטיגציה היא אמנות ועורך הדין המבצע אותה הוא אמן. מדובר במלחמת מוחות מלאה באסטרטגיה וטקטיקה.

צרו עימנו קשר עם פרטי המקרה הדורש טיפול, בין אם ברצונכם לתבוע ובין אם נתבעתם בעצמכם, ואנו נעשה הכל על מנת שזכויותיכם לא תיפגענה. שימו לב: באם הגישו נגדכם תביעה, כל דקה היא חשובה וככל שתתמהמהו עם קבלת טיפול כך יפחתו סיכוייכם לקבל את ההגנה המיטבית. לעתים התוצאות של היעדר הגנה או הגנה לא טובה הינן בלתי הפיכות.

שירותים משפטיים לפרטיים

חיי היומיום של כולנו מצריכים פעמים רבות היעזרות בשירותיו של עורך דין. אנו במשרד עו"ד מאור ושות' עומדים לרשותכם בכל אותם מקרים ומתחייבים להעניק לכם את השירות המקצועי, האדיב, היעיל והטוב ביותר.

משרד עו"ד מאור ושות' מעניק שירותים משפטיים לפרטיים, בין אם בעניינים שבין אדם לחברו ובין אם בעניינים שבין האדם לרשויות. בין השאר, מעניק משרד עו"ד מאור ושות' ייעוץ וליווי לעסקאות מקרקעין מגוונות, לרבות ייצוג אל מול גורמי התכנון הרלוונטיים - ועדות התכנון למיניהן וועדות הערר – גם אם אינכם יזמי מקרקעין בעסוקכם. כן משרד עו"ד מאור ושות' מטפל בהגשת השגות על חיובי ארנונה ובהגשת עררי ארנונה.

משרד מאור אף מעניק שירותי עריכת צוואות וניהול עזבונות, הוצאת צווי ירושה וקיום צוואה וכן סיוע משפטי בתחומים אלו.

לא אחת אנו נדרשים, לדוגמא, לחתום על מסמכים בפני עורך דין (למשל במקומות מסוימים - עבור הוצאת תו חניה עבור רכב שאינו רשום על שמך יבקשו ממך תצהיר של בעל הרכב).

צרו עמנו קשר בכל סוגיה (אזרחית) בה הנכם זקוקים לשירותיו של עורך דין – קטנה כגדולה, ואנו נשיב לפנייתכם בהקדם האפשרי.

ייעוץ וליווי משפטי שוטף

משרד עו"ד מאור ושות' מעניק שירותי ייעוץ משפטי שוטפים, הן למגזר העסקי והן למגזר הציבורי.

במגזר העסקי: אנו במשרד עו"ד מאור ושות' מודעים לעובדה כי כל חברה זקוקה לייעוץ משפטי שוטף, לעתים כחלק ממנגנון קבלת ההחלטות שלה. כל פעולה שנעשית על ידי עסק צריכה להתחשב בהשלכות המשפטיות שלה, אם ישנן, ובחינת ההשלכות המשפטיות צריכה להיעשות בזמן תגובה קצר ביותר ובאופן המקצועי ביותר. אנו במשרד עו"ד מאור ושות' מעניקים שירותים משפטיים שוטפים לחברות ומהווים עבורן כתובת זמינה ויעילה לקבלת כל המידע והסיוע המשפטי שניתן לקבל.

במגזר הציבורי: אנו במשרד עו"ד מאור ושות' מעניקים שירותים משפטיים שוטפים לרשויות ציבוריות, ודואגים כי כל פעולות הרשות תעשנה בסמכות ובחוקיות הדרושה.

כמו כן, אנו במשרד עו"ד מאור ושות' מעניקים שירותים משפטיים מסחריים כדוגמת הקמת חברות (על כל המשתמע, לרבות הסכמי מייסדים, ניסוח תקנונים וכדומה), פירוק חברות וכינוס נכסים וכן ייעוץ שוטף והתנהלות אל מול רשם החברות.

צרו עמנו קשר לקבלת פרטים אודות השירותים הניתנים על ידינו ואופן ההתקשרות מולנו

סימני מסחר

במשרד עו"ד מאור ושות' אנו מטפלים בכל העניינים הקשורים בסימני מסחר: החל מהליכי רישום, דרך התנגדויות לרישום וכלה במחיקת סימנים רשומים. רישום סימן מסחר אינו דבר של מה בכך ועשויות (או לחילופין עלולות) להיות לרישום השלכות על פועלו של העסק. באופן דומה, גם אי הגשת התנגדות לרישום של סימן מסחר עלולה להשפיע על עסק. אנו מתאימים את שירותינו ללקוחותינו על פי צרכיהם, בין אם רישום סימן מסחר בישראל ובין אם רישום סימן מסחר בחו"ל.