ליטיגציה; ייצוג בבית משפט; ייצוג בבוררויות; ייצוג משפטי; ייצוג בגישור; הגשת תביעות; הגנה מפני תביעות;
נווטו עם Wazeחייגו אלינו

ליטיגציה

השקפתנו במשרד עו"ד מאור ושות', היא כי עבודת הליטיגציה היא מהחשובות, אם לא החשובה ביותר, שבתפקידי עורך הדין. ככזו, אנו מתייחסים אליה בכבוד הראוי לה. אנו לוקחים לטיפולינו תיקי ליטיגציה מורכבים רק כאשר אנו בטוחים שנוכל להעניק להם את מלוא תשומת ליבינו, כך שלא נותיר אבן על אבן.

באמתחתנו ניסיון וותק רב בהופעה בכל הערכאות המשפטיות האזרחיות בישראל: החל מבית המשפט העליון (בין אם כבית משפט לערעורים או בשבתו כבג"צ), דרך ערכאות המחוזי (ובית המשפט לעניינים כלכליים) והשלום ועד ייצוג בוועדות וגופים מעין שיפוטיים דוגמת ועדות ערר וכדומה.

אנו לא מקבלים לטיפולנו כל תיק, שכן טיפול בתיק ליטיגציה דורש את מירב תשומת הלב והריכוז שצוות משפטי יכול להעניק, ועל כן אנו לא ניקח לטיפולנו תיקים כאשר אין באפשרותנו להעניק את השירות המיטבי שאנו מסוגלים אליו.

בעינינו ליטיגציה היא אמנות ועורך הדין המבצע אותה הוא אמן. מדובר במלחמת מוחות מלאה באסטרטגיה וטקטיקה.

צרו עימנו קשר עם פרטי המקרה הדורש טיפול, בין אם ברצונכם לתבוע ובין אם נתבעתם בעצמכם, ואנו נעשה הכל על מנת שזכויותיכם לא תיפגענה. שימו לב: באם הגישו נגדכם תביעה, כל דקה היא חשובה וככל שתתמהמהו עם קבלת טיפול כך יפחתו סיכוייכם לקבל את ההגנה המיטבית. לעתים התוצאות של היעדר הגנה או הגנה לא טובה הינן בלתי הפיכות.

 

פרטי יצירת קשר

תל אביב

הברזל 5א', רמת החייל

תל - אביב 6917009

טלפון: 03-5603210

פקס: 03-5605921

Boston, MA

30 Parkman St., 

Brookline, MA 02446

USA

Tel: +1-857-3612634